Вітаю вас з Мукачево, Україна, зі студії радіо Світ ФМ.

ПОЇЗДКА В КАРПАТИ

— Що привело вас сьогодні в наше місто? — починає розмову ведучий.

— Вже зовсім скоро починається наш найпотужніший тренінг, який ми проводимо у Межигірському районі в селі Пилипець, високо в горах. Зараз туди з’їжджаються люди з 11 країн, 56 осіб. Ми забираємо у них мобільні телефони, годинники і ведемо у гори, щоб жити в наметах і прокидатися рано вранці у хмарах.

Ми купаємося у гірському струмку, п’ємо воду з чистих джерел, готуємо їжу на польовій кухні. Люди летять з усього світу для того, щоб відірватися від суєти буднів і поєднатися із собою та природою.

Ми не розповідаємо заздалегідь, що буде на тренінгу. Бо коли людина знає, що її очікує, вона не може сфокусуватися на тому, що відбувається зараз. Вона очікує, коли буде та вправа чи інша. Саме тому весь тренінг — це суцільний сюрприз, — розповідаю я.

ШЛЯХ ДО УСПІХУ

— Зараз з’явилося дуже багато різних тренінгів. З появою інтернету будь-хто може сказати, що я тренер, і розповідати про якісь досягнення. Чим ваші тренінги відрізняються від інших? — цікавиться ведучий.

— Я маю величезний досвід досягання успіху. Я тричі навчався на другому курсі Київського політехнічного інституту. Коли мені було 20 років, я цілий рік нелегально їздив по Європі, півроку жив у Голландії, стільки ж — у Німеччині. Потім я зрозумів, що легкого шляху не буває. Якщо ти хочеш досягнути справжнього успіху, треба багато працювати.

Я повернувся в Київ, втретє пішов на другий курс університету і дав собі обіцянку дійти до кінця, закінчити навчання з «червоним» дипломом і вивчити дві іноземні мови, а на останньому курсі вчитися за кордоном. Так і вийшло, правда я не вчився, а працював в компанії Siemens в Ерлангені, Баварія. Потім я успішно працював ще в декількох іноземних компаніях. Через деякий час створив свою першу власну компанію.

Щоб навчати успіху, звичайно, можна прочитати пару книжок Брайана Трейсі або Миколи Латанського і переказати їх. Але чи буде там глибоке повідомлення, якщо людина сама цього не прожила? Тому, насамперед, мене вирізняє те, що я маю власну історію успіху.

— Зараз багато роликів в інтернеті, які вчать заробляти великі гроші майже миттєво. Наскільки це реально? — запитує ведучий.

— Я проти швидких шляхів. Якщо ви хочете досягти справжнього успіху, то це як мінімум праці на 5–7 років, а то й більше.

ЗВ’ЯЗОК ІЗ ВСЕСВІТОМ

— Як люди, які відвідують ваші тренінги, зокрема ЖИТТЯ У МОМЕНТІ™, потім можуть застосувати на практиці отримані там знання? — ставить наступне запитання ведучий.

— Ідея самого тренінгу ЖИТТЯ У МОМЕНТІ™ високо в горах виникла тоді, коли ми зрозуміли, що людям треба навчитися перестати думати про минуле, згадуючи, як було колись добре, і про майбутнє, якого ще нема, бо насправді існує лише момент тут і зараз.

Буддистське прислів’я стверджує: «Всі наші страждання від бажань». Високо в горах, коли вже ні про що не думаєш, ти можеш справді позбутися свого минулого, визнавши його і подякувавши йому, а також припинити думати про майбутнє і дійсно залишатися в цьому моменті.

Саме в моменті тут і зараз у людини відкривається канал у Всесвіт, і вона починає отримувати такі думки, які в звичайних умовах просто так не приходять. Занотовуючи у свої зошити те, що їм відкривається, молоді люди пишуть так, як духовні старці. Ми насправді гарантуємо на цьому тренінгу досвід просвітлення.

Наведу декілька прикладів. Один з власників однієї з найбільшої мережі взуття сказав, що після його повернення з Карпат дохід компанії виріс удвічі. Ще один наш клієнт із Тбілісі стверджує, що і в нього так було.

— Завершуючи нашу розмову хотілося б почути три поради від Миколи Латанського, як почати змінюватися прямо зараз, — цікавиться ведучий.

— Передусім треба зрозуміти і повірити, що кожен з нас може досягти будь-яких висот успіху. Друге — знайти справжніх вчителів, а не тих, хто просто називає себе вчителями. Третє — дуже багато працювати. Успіх не приходить сьогодні на завтра, це завжди довгостроковий, багаторічний проект!

 

Смотрите также: После окончания тренинга люди возвращаются в свои компании. Там они тоже начинают замечать то, на что раньше не обращали внимания. КАК УВЕЛИЧИТЬ ДОХОДЫ. Как научиться замечать новые возможности #931

ПОЖАЛУЙСТА, ЛАЙКНИТЕ НАС!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

?? ЯК СТАТИ ПРОСВІТЛЕНИМ. Унікальна методика від гуру розкриття геніїв